Dinamika és fejlődés Józsefvárosban

Eladó lakások Budapest 8. kerület

Eladó Tégla lakás Józsefváros (Nagykörúton belül)

Budapest VIII. kerület, Józsefváros (Nagykörúton belül)
Eladó Tégla lakás
Orczy út

  • Ajánlat:Eladó
  • Tipus:Tégla lakás
  • Ár:59.900.000 Ft
  • Lakóterület:58 m2
  • Emelet:4. emelet
  • Épület szintjei:5 szintes
  • Szobák:2 szoba
  • Lift:van
  • Állapot:Közepes állapotú
  • Fűtés:Konvektor
  • Komfort:Összkomfort
  • Parkolás:Utcán, közterületen
  • Hivatkozási szám:E-VIII-35-446
  • Érdeklődni:+36-20-852-8399

Leírás, további információk



Azonosító:E-VIII-35-446

Budapesten a VIII. kerületben, az Orczy úton eladóvá vált egy 58 négyzetméteres, 2 külőn nyíló szobás lakás a negyedik emeleten, csupán pár percnyi sétára az egyetemektől. A lakás nagy ablakokkal rendelkezik, kilátása a csendes Visi Imre utcára néz.
Az öt emeletes épület lifttel is rendelkezik, és kiváló állapotban van, rendezett lépcsőházzal és egy gyönyörű belső udvarral, ahol zöld növények és egy fa is helyet kapott. A lakóközösség barátságos és igényes, a fiatal szomszédok pedig segítőkészek és megbízhatóak.
A fűtést gáz konvektorral és cserépkályhával is megoldhatja, és a lakás saját mérőórái (víz, gáz, villany) az átlagfogyasztást sem haladják meg. 
A közös költség mindössze 18,000 Ft/hó, ami magába foglalja a szemétszállítást, házfelújítási alapot és a lépcsőház karbantartását.
Ez az ingatlan kiváló választás lehet első lakásként vagy befektetésként is.
A környék kiváló infrastruktúrával rendelkezik, a zöld parkok, mint az Orczy kert és a Füvészkert, rövid sétával elérhetők. Több bevásárlási lehetőség is rendelkezésre áll a közelben, beleértve az Aldit, különböző boltokat, gyógyszertárat és piacot. A Corvin negyed is mindössze 10-12 perces sétára van.
A ház mellett található egy zárt, őrzött parkolóház, ahol lehetőség van parkolóhely bérlésére vagy vásárlására. A tömegközlekedés kiváló, a 72M, 83-as, 9-es, 24-28-as, 37-es, 62-es és 99-es autóbuszok, trolik és villamosok könnyedén elérhetők. A Keleti pályaudvar mindössze 3 megállóra található.

Azon kedves ügyfelek, akik általunk találják meg leendő otthonukat, az ügyvédünk által szerkesztett adásvételi szerződés díjából kedvezményben részesülnek.


Kapcsolatfelvétel

Írjon tanácsadói segítségért nekünk:

Üzenetem elküldésével elfogadom az Általános Szerződési Feltételekben foglaltakat

Alulírott, a checkbox bepipálásával - az Általános Adatvédelmi Rendelet (GDPR) 6. cikk (1) bekezdés b) pontja, továbbá a 7. cikk rendelkezése alapján - tudomásul veszem, hogy az adatkezelő a most megadott személyes adataimat a GDPR, továbbá a saját adatkezelési tájékoztatójának feltételei szerint kezelheti.